Kullanım Şartları (Hakkımızda)

Bu web sitesini ziyaret ederek ve kullanarak, gelecekteki değişiklikler de dahil olmak üzere bu kullanım şartlarına yasal olarak bağlı kalmayı ve geçerli tüm yasalara, kurallara ve düzenlemelere uymayı kabul edersiniz. Bu kullanım koşullarından herhangi birini kabul etmiyorsanız, lütfen bu web sitesini kullanmayın.

Bu web sitesinin bazı alanları için bu alanları kullanmadan önce dikkatlice okumanız gereken ek şartlar ve koşullar geçerli olabilir. Bu ek koşullar, aksi açıkça belirtilmedikçe, bu web sitesinin kullanımıyla ilgili olarak bu kullanım koşullarını değiştirmez veya değiştirmez.

Bu kullanım koşulları, bu giriş güncellenerek önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Mevcut Kullanım Koşullarını gözden geçirmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmelisiniz. Bu web sitesini kullanmaya devam etmenizin değişiklikleri kabul ettiği varsayılmaktadır. Ziyaret ettiğiniz bu hizmetlerin her biri, bu hizmetlerin doğası gereği, bu kullanım koşullarından farklı kullanım koşullarına sahip olabilir. Bu Kullanım Koşulları, bağlı kuruluşlar tarafından sunulan web sitesi, mobil uygulamalar ve diğer hizmetler için geçerli değildir. Bağlı şirketlerin bir listesi burada bulunabilir.

Bu web sitesi ve içerik (topluca “İçerik”), web sitesinde ve materyallerde yer alan telif hakları, patentler, ticari sırlar veya diğer fikri mülkiyetler Türkiye mülkiyetinde ve diğer ülke kanunlarınca mülkiyet haklarıyla korunmaktadır.

Tekno TRS yayın hayatına başladığı günden itibaren siz değerli ziyaretçilerine teknoloji, sosyal medya, otomobil, hukuk, sağlık ve güncel bilgiler konularında güncel ve özgün içerik sağlayan bir güncel bilgi sitesidir.

Sitedeki tüm içerikler orijinal ve özgün olup yazarlarımız ve editörlerimiz tarafından derin araştırmalar yapılarak yazılmaktadır.

Yerli ve yabancı kaynak siteler bilfiil anlık olarak takip edilmekte ve kullanıcıların faydasına olacak her türlü içerik anında siteye girilmektedir. Teknobilgi olarak olarak en başlıca hedeflerimizden bir tanesi güncel bilgi sektöründe yayın yapan hatırı sayılır internet siteleri arasında yer almak. Günlük olarak düzenli ve özgün bir şekilde yayınladığımız içeriklerimiz ile bu hedefimize durmadan devam ediyoruz. Bu yolda siz değerli ziyaretçilerimizin de desteğini hissetmek bizi motive ediyor.

Bizler Teknotrs Ekibi Olarak Sizlere Türkiyenin Her Yerinden Harika Bilgi Ve Haberleri Sunuyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı